Apie Mus

TRUST WITHOUT RUST ® 
 
Sakoma, kad pasitikėjimas auga su laiku. Geriausias to įrodymas yra EMTC prekiaujamos naudotos metalo apdirbimo staklės. Kiekvieno mūsų įrenginio kokybė ir funkcionalumai yra patikrinti ne tik laiko, bet ir EMTC mechanikų, o gerokai sumažinta jų kaina leidžia sutaupyti. Jau daugelį metų šia galimybe naudojasi sumanūs pirkėjai iš viso pasaulio. Ar paseksite jų pavyzdžiu?
 
EMTC yra didelę tarptautinę patirtį sukaupusi kompanija, siekianti būti NR.1 partneriu visiems, ieškantiems įprastinių arba retesnių naudotų metalo apdirbimo staklių. Skirtingai nei įprastiniai prekeiviai, užsiimantys tarpininkavimu, mes savo klientams siūlome ne tik didžiulį įrenginių asortimentą, bet ir techninę ekspertizę. Didelės investicijos į techninio aptarnavimo pajėgumus mums leidžia remontuoti, renovuoti ar atnaujinti senesnių staklių modelius bei taip užtikrinti, kad galutinis Jus pasiekęs gaminys bus patikimas ir tarnaus kaip naujas.
 
EMTC renkasi klientai, kurie ieško ne vienkartinio prekeivio, o ilgamečio partnerio, kuriuo būtų galima pasitikėti. Todėl kiekvienam klientui garantuojame ne tik precizišką užsakymo vykdymą, saugų ir operatyvų staklių atgabenimą į vietą, bet ir profesionalią pagalbą bei konsultacijas užtikrinant sklandų ir ilgametį įrenginio naudojimą. Nerūdijantis klientų pasitikėjimas yra didžiausias mūsų kasdieninio darbo atpildas. 
 
 
Apie pasitikėjimą - skaičiais ir faktais 
 
EMTC yra 2004 m. įkurta Europos Sąjungos kompanija, kurios būstinė yra Lietuvos sostinėje Vilniuje. 
 
Naudotų pramonės įrenginių kategorijoje EMTC pasižymi analogų neturinčiu partnerių tinklu buvusios Sovietų Sąjungos bloko šalyse. Istorinė patirtis ir išskirtinė geografinė padėtis mums leido tapti tiltu tarp Rytų ir Vakarų bei pasiūlyti didžiausią geros kokybės metalo apdirbimo staklių asortimentą.
 
Mūsų veiklos geografija apima visus pasaulio žemynus, o didžiausia EMTC klientų koncentracija yra Europos Sąjungoje, Indijoje, Tolimuosiuose Rytuose, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
 
Vienas iš pagrindinių EMTC pranašumų – išplėtota nuosava techninė bazė, užtikrinanti profesionalų klientų techninį aptarnavimą bei konsultacijas. Klientams pageidaujant, teikiame kompleksines paslaugas, pradedant staklių demontavimu, pakrovimu, atgabenimu į vietą, baigiant staklių surinkimu, paleidimu bei tolesniu techniniu aptarnavimu. 
 
0% rizikos. Tai pagrindinė programinė nuostata, kurią užtikriname savo klientams. Ji reiškia, kad EMTC Jums suteiks profesionalią konsultaciją ir padės tinkamai pasirinkti, nerizikuojant prarasti pinigų. Su EMTC klientai žino, ką perka, operatyviai gauna tai, ką užsako, ir yra tikri, kad įsigytos staklės tarnaus ilgus metus, o iškilę klausimai – kokybiškai išspręsti. 
 
 
Saugumas
 
Naudotų metalo apdirbimo staklių prekyboje EMTC vadovaujasi aukščiausiais saugumo ir patikimumo standartais. Siekdami atsverti mūsų sektoriuje sklandančias istorijas apie nesąžiningus ir nepatikimus pardavėjus, mes keliame sau tik pačius aukščiausius verslo etikos reikalavimus. Tik tokiu būdu galime užsitarnauti ilgalaikį partnerių ir klientų visame pasaulyje pasitikėjimą. Pasitikėjimą, kuris nerūdija. 
 
- Rinkdamiesi EMTC metalo apdirbimo stakles, galite būti užtikrinti, jog užsakytas modelis Jus pasieks tinkamos būklės. Savo klientams siūlome ne tik didžiulį įrenginių asortimentą, bet ir techninę ekspertizę. Didelės investicijos į techninio aptarnavimo pajėgumus mums leidžia remontuoti, renovuoti ar atnaujinti senesnių staklių modelius bei taip užtikrinti, kad galutinis Jus pasiekęs gaminys bus patikimas ir tarnaus kaip naujas. Be to, esant poreikiui, EMTC gali pasirūpinti ir staklių surinkimu kliento įvardintoje lokacijoje.
 
- Bendradarbiavimas su EMTC užtikrina skaidrią ir sąžiningą atsiskaitymo už prekes politiką bei lanksčias apmokėjimų galimybes. Savo klientams suteikiame 0% rizikos garantiją, suteikdami profesionalią konsultaciją bei padėdami priimti tinkamą sprendimą. Su EMTC klientai žino, ką perka, operatyviai gauna tai, ką užsako, ir yra tikri, kad įsigytos staklės tarnaus ilgus metus, o iškilę klausimai – kokybiškai išspręsti.
 
- Esant poreikiui, EMTC visuomet suteiks papildomas konsultacijas transportavimo ir tarptautinės prekybos reikalavimų klausimais.